Profil firmy

Dopravní agentura Livia pro Vás zajišťuje komfortní služby v oblasti turistické přepravy osob na té nejvyšší úrovni. Spolupracujeme s předními českými i zahraničními cestovními kancelářemi a našimi klienty jsou významné osobnosti, tuzemské i zahraniční skupiny, jednotlivci, školy, sportovní kluby a firmy. Na prvním místě jste vždy Vy, naši klienti a Vaše spokojenost. Proto i umístění sídla firmy a základny autobusů na Praze 5 je zvoleno tak, aby umožňovalo rychlé přistavení autobusu i na poslední chvíli.

Historie dopravní agentury Livia

Mezinárodní i vnitrostátní dopravu po celé ČR i Evropě pro Vás úspěšně poskytujeme již od roku 1991. Již více než 20 let dbáme na kvalitu a profesionalitu našich služeb. Naší referencí jsou tisíce spokojených cestujících a miliony šťastně najetých kilometrů. Splnění Vašich požadavků zajišťuje náš nepřetržitý 24 hodinový dispečink v českém i anglickém jazyce, který je propojen s mobilními telefony všech našich řidičů.

Naši řidiči

Vaše spokojenost je pro nás a naše řidiče na prvním místě. Dbáme vždy na to, aby naši zaměstnanci byli ochotní, vstřícní, přátelští a především profesionální tak, aby Vám vždy zajistili pohodlí a bezpečí na Vašich cestách s námi. Řidiči mluví světovými jazyky, pravidelně absolvují profesní zkoušky, lékařské prohlídky, odborná školení, a zajímají se o nové trendy v dopravních službách.